22 Haziran 2017

Ağrı’da Gıda Denetimleri Yapıldı!

Ağrı’da Gıda Denetimleri Yapıldı!
Reklam

Ramazan Ayı İle Birlikte Gıda Denetimleri Arttırıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü tarafından Ramazan ayı dolayısıyla özellikle gıda konusunda tüketiciyi aldatmaya yönelik girişimlerin ve hijyenik ortamda üretilmeyen ürünlerin satışlarının engellenmesi için denetimler artırıldı.

İl Müdürlüğümüz Gıda Kontrol Personeli tarafından yapılan gece denetimlerine Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan ENGİN’ de katıldı.

İl Müdürü Kenan ENGİN’ İN katıldığı gıda denetimi ekmek ve unlu mamullerinin üretiminin yapıldığı alanlarda gerçekleştirildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kenan ENGİN denetimlerle ilgili yaptığı açıklamada; Ramazan ayı nedeni ile İlimizde gece denetimlerinin arattırıldığını belirtti. ENGİN; özellikle Ramazan ayı boyunca ekmek ve unlu mamullerin üretim ve satış yerlerinin denetleneceğini, halkın sağlığı ile oynayanlara müsaade edilmeyeceğini söyledi. Ayrıca vatandaşlarımızdan gıda ile ilgili şikâyetlerini Alo Gıda Hattın olan 174’ bildirmelerini istedi.

İlimizde yapılan gece denetimleri Ramazan ayı boyunca devam ederek, Ramazan ayı sonrasında da gıda denetimleri rutin bir şekilde devam edecektir.

Kaynak: Ağrı’da Gıda Denetimleri Yapıldı!

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
sanalbasin.com üyesidir