21 Haziran 2017

Ağrı’nın Yeni Valisi

Ağrı’nın Yeni Valisi
Reklam

Resmi Gazete Vali atama kararnamesinde eski Bilecik Valisi Süleyman Elban Ağrı Valiliğine atandı. 1992 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde mezun oldu.Kaynak: Ağrı’nın Yeni Valisi Süleyman Elban oldu

21 Haziran 2017 tarihli Resmi Gazete Vali atama kararnamesinde eski Bilecik Valisi Süleyman Elban Ağrı Valiliğine atandı.

Yeni Ağrı Valisi Süleyman Elban kimdir?

Elban, 6 Haziran 1969 tarihinde Kırşehir’de doğdu. İlköğrenimini Almanya ve Kırşehir’de, orta öğrenimini Kırşehir’de tamamladı. 1992 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde mezun oldu.

Abant İzzet Baysal Üniversitesinde araştırma görevlisi, Başbakanlık Devlet Personel Başkanlığı Uzman yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra 1994 yılında Eskişehir Kaymakam adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine başladı.

Samsun Yakakent ve Elazığ Karakoçan kaymakamlığı görevlerinin ardından 2003 yılında Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü şube müdürlüğüne atandı. 01.06.2016 tarihli kararname ile Bilecik Valisi oldu. Elban bu gün yayımlanan kararname ile Ağrı Valisi olarak atandı.

Kaynak: Ağrı’nın Yeni Valisi Süleyman Elban oldu

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
sanalbasin.com üyesidir