Lütfen bekleyin..


AK Parti Patnos Aday Adayları Toplantısı

AK Parti Patnos  belediye başkan aday adayları katıldıkları tanıtım toplantılarında birlikte fotoğraf çekilip, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

 

AK Parti Patnos İlçe Teşkilatı belediye başkanı aday adaylarını tanıtım programı düzenledi. 

 

Üç Yldızlı Grand Süphan Otel de gerçekleştirilen tanıtım programında Ak Parti Patnos İlçe Başkanlığı, partilerine resmi başvuruda bulunan aday adaylarını teşkilat üyelerine tanıttı.

 

AK Parti’den Patnos Belediye Başkanlığı aday adaylığı için müracaat eden 21 aday adayından 15 nin katıldığı tanıtım programında aday adayları teşkilat üyelerine kendilerini tanıtma fırsatı buldu.

 

Müracaat sırasına göre tek tek söz alan aday adayları, teşkilat üyelerine özgeçmişlerini anlatırken birlik mesajı vermeyi de ihmal etmediler.

 

AK Parti Patnos İlçe Başkanı Fatih Işık’ın sunumunu üstlendiği tanıtım programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

 

Daha sonra kürsüye gelen Ak Parti Patnos İlçe Başkanı Fatih Işık, programı düzenlemekteki amaçlarını anlatan bir konuşma yaparken aday adaylarına partilerine gösterdikleri teveccühten ötürü teşekkür etti. Başkan Işık, aday adaylarına süreç boyunca partilerini zor durumda bırakacak söylem ve eylemlerden uzak durmaları hususunda uyarılarda bulunmayı da ihmal etmedi.

 

Gerek aday adaylığı sürecinde gerekse aday belirlendikten sonra birlik ve beraberliklerini sürdürmelerinin önemine dikkati çeken Fatih Işık, “Her türlü dedikodu ve iftiradan uzak, partimize yakışır bir duruş içerisinde bu yarışı sonuna kadar götürmeliyiz. Partimiz, bu seçimlerden yüzünün akıyla çıkacaktır. Bunun için hepimiz üzerimize düşeni layıkıyla yapmak zorundayız.” dedi.

 

Tanıtım Toplantısına Katılan Aday Adayları gibi kendisinin de Partisinin Patnos Belediye başkan aday adayı olduğunu belirten İlçe Başkanı Fatih Işık, “Bu bir hizmet yarışıdır. Partimize ve İlçemize bütün aday arkadaşlarımızın en güzel şekilde hizmet edeceğine inanıyorum. Bütün aday arkadaşlarımız ilçemiz ve teşkilatımıza en verimli şekilde birlik ve beraberliğini ortaya koyarak, Ak liderini örnek alan hizmet neferleri olacağına tüm kalbimle inanıyor, Rabbimin, halka hizmet hakka hizmet yolunda ilerleyeceğine inandığım adaylarımızın yar ve yardımcısı olmasını temenni eder hepsine tüm kalbimle başarılar diler ilçemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

 

Yapılan tanıtım toplantısına,aday adayları, Fatih Işık, Müslüm Coşkun, Yiğit Demir, Ensari Kılıç, Yusuf Sağlam, İlhami Esin, S.Kurtuluş Erhan, Salih Demir, Cengiz Özalp, Faruk Taşdemir, Kamuran Taşkın, Abdullah Bedihağaoğlu, Veysi Durak, Ekrem Geçer, Cahit Kılıç, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri, l Genel Meclisi Üyeleri ve İlçe teşkilatı katıldı.07 Kasım 2013, 12:31 Toplam: 971 kez okundu. Sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi, yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki Yorum bölümünden yazabilirsiniz.
Bu konuya toplam 7 adet yorum yapılmıştır.

emin
299 gün önce
Aday adayları içerisinde en fazla liyakat kesbeden bana göre ENSARİ KILIÇ' tır. Vesselam...

necip
298 gün önce
belediye başkanlığını bırak adaylığı bile ensari kılıç hakketmez

kazım
298 gün önce
Abdullah Becihğaoğlu dolndırıcınn tekidir patnosu bile satar bu adam menfaati için yazık....

altunay lı genç
296 gün önce
bi inek yavrusu bile doğduğunda içgüdüsel olarak kendi annesini bulur bunlar bi buzak kadar bile olamıyorlar yazık çok yazık hepinize lanet olsun...ihanet ederseniz ihanete uğrarsınız..

Gıresor
287 gün önce
Tek Millet, Tek dil, Tek Irk, Tek Vatan tek tek tek diyen faşist bir partinin kürekçileri Kürt halkı olarak utanıyoruz siz hestukojlerden, kelojxwurlerden...

çengiz
247 gün önce
bu adayların hepsini kınayanlara sesleniyorum bunlar en azından sizin gibi kul hakkına girip yetimin öksüzün hakkını çalmadılar kimin ne olduğunu patnos halkı olarak göre biliyoruz bunlar senin benim gibiler için aday olmuş aptulhalik ve yusuf para için aday oldular lanet olsun size

sevcan
239 gün önce
aptuhalik taşkına 1000 çeker bu adayların tırnağı en azından bu dünyada kazanmasalar diğer dünyada kazanırlar kul hakkına girmediler
yorum yaz
UYARI: Kullanıcılar yazdıkları yorumlardan sorumludur. Gizlilik Politikası'nı okuyunuz.

yazarlar

patnos fm canlı
patnos danismanlik
güzel sözlerCopyright © 2013 - 2014 patnoshaber.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemiz dahilinde telif haklarını ihlal ettiğine inandığınız veya yasalara aykırı içerik var ise lütfen Bize Bildirin.
Tüm bildirimler titizlikle incelenip ve bahsi geçen içerik(ler) silinecektir.
net haber yazılımı
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=