Patnos’ta Bahar Temizliği Başladı

PATNOS - Patnos Belediyesine bağlı temizlik ekipleri tarafından tüm mahallelerde bahar temizliği projesi ile biriken çöpleri temizleme çalışması yapıldı.

17 Nisan 2019 - 16:16

Ağrı’nın Patnos ilçesinde belediyeye bağlı temizlik ekipleri tarafından başlatılmış olduğu “Bahar Temizliği” sloganıyla mahallelerde temizlik çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşların daha güzel bir şekilde yaşamlarını sürdürmek ve daha güzel bir Patnos için belediye temizlik ekipleri seferber oldu.

 

Konuyla ilgili basın mensuplarına açıklama yapan Patnos Belediyesi eş başkanları Müşerref Geçer ve Emrah Kılıç, “Belediyemize bağlı temizlik ekipleri tarafından çalışmalara başlamış olduğu ‘Bahar Temizliği’ projesi kapsamında, Patnos şehir merkezi ve tüm mahallerimiz de temizlik çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Özellikle bahar ayında olduğumuz için ve halkımızın sorunlarından biri olan çöp sorunu, bu projemizle kısa bir süre içinde tamamıyla çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz. Belediyemizin imkânlarını sonuna kadar halkımızın hizmetinde kullanmaktan asla çekinmeyeceğiz. Biz halkımıza söz verdik ve sözümüzü en iyi şekilde onlara hizmet götürerek ve onların sorunlarını çözüme kavuşturarak yapacağımızı belirtmek istiyoruz.” Dediler.

2019/04/2019-04-17-16-18-51.jpg
2019/04/2019-04-17-16-18-54.jpg
Bu haber 668 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..