Patnos'ta Çiftçiler "Hakverdi" dedi!

Patnos'lu çiftçilerden Hakverdi'ye güven oyu verildi. Patnos Ziraat Odası'nın genel kuruluna tek liste ile katılan mevcut Başkan Hakan Hakverdi, 2'nci kez seçilerek, güven tazeledi.

04 Şubat 2019 - 15:00

Patnos Ziraat Odası'nın genel kuruluna tek liste ile katılan mevcut Başkan Hakan Hakverdi, 2'nci kez seçilerek, güven tazeledi.

Patnos Ziraat Odası'nın 2019 yılı ilk meclis toplantısında, kanunun hükümleri uyarınca, oda meclisi başkanı, başkan vekili ile oda yönetim kurulu başkanı, başkan vekili ve muhasip üyelikleri için güven oylaması yapıldı.Oylama sonucunda mevcut yetkili organlar, oy birliğiyle güven tazeledi.  

Şehit Astsubay Ömer Halis Demir kongre merkezinde yapılan kongrede 118 delege'den 115'inin oy kullandığı seçim sonunda mevcut Başkan Hakan Hakverdi ,115 oy alarak güven tazeledi.

Başkan Hakan Hakverdi, toplantıda yaptığı konuşmada, ilçe tarımının ve çiftçilerin kalkınması için bütün kamu kurum ve kuruluşlarıyla el birliğiyle başarılı çalışmalar yaptıklarını belirtti. 

Bu çalışmalara meclis üyelerinin onay vermesinin kendisini çok mutlu ettiğini aktaran Hakverdi, "Bizlere duyduğunuz güveni boşa çıkartmamak için, ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımız aralıksız devam edecek" diye konuştu. 

Kongre, Hakverdi'nin, ilk 5 yılda yapılan çalışmalar ve 2019 yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında çiftçilere bilgi veridli.

Bu haber 800 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..