Rüyada Kertenkele Görmek - Kertenkele Rüyası Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kertenkele Görmek - Kertenkele Rüyası Ne Anlama Gelir?, Rüyada Kertenkele Eti Yemek, Kertenkele Öldürmek Görmek, Rüyada Kertenkele Isırması Görmek, Rüyada Büyük Kertenkele Görmek, Rüyada Renkli Kertenkele Görmek, Bu rüya rüyayı gören kimse için uyarıcı niteliktedir, dost ve akrabalarına dikkat etmeli kendisine gelecek zararı en aza indirmek ve temkinli adımlar atması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kertenkele Görmek - Kertenkele Rüyası Ne Anlama Gelir?
16 Şubat 2020 - 13:36

Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada kertenkele görmek rüyayı gören kimsenin bir takım sağlık sorunlarının baş göstermesine, sıkıntıya düşeceğine, üzüleceğine delalet eder. Rüyada kertenkele görmek; arkadaşları arasında kıskanç ve dedikoducu, arada laf götürüp getiren bir kimseye delalet eder. Rüyada görülen kertenkele kötü niyetli bir kimse ile tabir edilir. Kötü niyetli, ortalığı karıştıran, arayı bozan bir adama delalet eder. Rüyasında kertenkele gören kişi, böyle bir adamla tanışacak, alış-veriş edecek ve bu ilişkiden zarar görecek anlamına gelir. Bir kişi rüyasında kertenkelenin kendine saldırdığını ya da ısırdığını görürse, birisinin arkadaşının arkasından kötü konuşur ve dedikodu yapar. Rüyada görülen kertenkele düşman ve rakip olarak da tabir edilir. Kertenkele gören kişi; zalim, hain, kıskanç ve alçak bir adamla karşı karşıya kalacak ve ondan zarar görecek, bu zarar sonucunda üzülecek, maddi zarar uğrayacak, sıkıntıya düşecektir.Rüyada Kertenkele Eti Yemek, Kertenkele Öldürmek Görmek

Rüyasında kertenkelenin etini yediğini gören kişinin; çevresinde ve aile içinde onu kıskanan ve çekemeyen komşuları ve akrabaları olduğuna, iş arkadaşları ya da görüştüğü dostları sürekli olarak rüya sahibini çekiştiriyor demektir. Rüyada kertenkele öldürdüğünü gören kimse; kendisine zarar veren, kıskanan ve dedikodusunu yapan, ona düşman olan kimselerden kurtulacak ve feraha, huzura kavuşacak demektir.


Rüyada Kertenkele Isırması Görmek

Rüyada kendisine kertenkele ısırdığını gören kişinin çevresinde kendisine zarar vermek isteyen düşmanlarının olduğu, dost mu yoksa düşman mı olduğu belli olmayan, güvenilmeyecek, ikiyüzlü ve tekin olmayan kimseler var demektir. Bu rüya rüyayı gören kimse için uyarıcı niteliktedir, dost ve akrabalarına dikkat etmeli kendisine gelecek zararı en aza indirmek ve temkinli adımlar atması gerektiğine delalet eder.


Rüyada Büyük Kertenkele Görmek


Rüyada büyük kertenkele görmek; sözünü esirgemeyen, son sözünü ilk başta söyleyen ve sürekli yer değiştiren azılı bir düşmana delalet eder. Rüyasında büyük ve beyaz bir kertenkele gören bir kimse; savaş taraftarı olan, hükümdar veya iş sahibi bir kimse ile yorumlanır.

Rüyada Renkli Kertenkele Görmek

Rüyada renkli kertenkele görmek, pek hayırlı olarak yorumlanamaz. İnsanların arasını bozan, asilik yapan, ortalığı karıştıran, yaygaracı, dedikoducu ve düzenbaz birine delalet eder. Rüyada ever eve renkli kertenkele girmesi o evde bir ölümün veya kötü olayların yaşanacağına delalet eder.

Bu haber 3258 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum